Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

"Programowanie systemów wbudowanych"


obrazek


Czym są systemy wbudowane (systemy embedded)? Gdzie możemy je dzisiaj spotkać? Czy trudno je programować? Od czego warto zacząć?


Odpowiedzi na te, i inne pytania o systemach wbudowanych, przestawi Hubert Michalak - absolwent WE ZUT i wieloletni pracownik Globallogic.


„Cykl życia produktu”

obrazek

Najpierw jest idea, potem plan – a potem powstaje produkt. I wtedy się zaczyna. Teoretycznie, cykl życia produktu to kilka faz prowadzących od narodzin koncepcji do porzucenia na śmietniku techniki. W praktyce – to roller-coaster bez trzymanki.


Na szkoleniu pt.: „Cykl Życia Produktu” dowiesz się, na czym polega zarządzanie produktem w tak dynamicznej branży, jaką jest energetyka wiatrowa. Poznasz wyzwania, z którymi muszą zmierzyć się inżynierowie produktu w firmie KK Wind Solutions. Będziesz miał okazję porozmawiać o zarządzaniu produktem w rozwiniętej firmie produkcyjnej.


"Nowoczesne programowanie elementów automatyki"

obrazek
Firma B&R poprowadzi w piątek (9 marca) dla zarejestrowanych uczestników Sympozjum warsztaty pt. "Nowoczesne programowanie elementów automatyki".

Podczas warsztatu uczestnicy poznają atrakcyjny i przystępny sposób programowania elementów automatyki. Na zajęciach oswoimy się z systemem sterowania firmy B&R oraz innowacyjnym podejściem projektowania, które znacząco ułatwia programowanie nawet tak zaawansowanych elementów jak np. układy serwonapędowe.

Uczestnikami warsztatów mogą być zarówno uczniowie techników, szkół średnich oraz oczywiście studenci. Aby wziąć w nich udział należy znać podstawy programowania.

Zapraszamy do udziału!!!